Čas na serveru 02:09:47

Maják

Id: 267903

Maják

  •  / Maják / Jan  Zrzavý
  •  / Maják / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 21 cm, značeno monogramem i celým jménem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 1252x

Vyvolávací cena:

72 000

2020,11-1,09,20,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu