Čas na serveru 00:35:59

Maják

Id: 267903

Maják

  •  / Maják / Jan  Zrzavý
  •  / Maják / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 21 cm, značeno monogramem i celým jménem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 4541x

Vyvolávací cena:

79 000

Účastníci: 19