Čas na serveru 06:35:49

Maják na Ile de Bréhat

Id: 388002

Maják na Ile de Bréhat

  •  / Maják na Ile de Bréhat / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Fr. Dvořáka

zobrazeno: 18077x

Vyvolávací cena:

265 000

Účastníci: 28

Příhozy: 137