Čas na serveru 04:40:17

Malý bretaňský přístav

Id: 415706

Malý bretaňský přístav

  •  / Malý bretaňský přístav / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

zobrazeno: 7395x

Vyvolávací cena:

205 000

Účastníci: 21

Příhozy: 75