Čas na serveru 06:59:47

Mladík

Id: 384302

Mladík

  •  / Mladík / Jan  Zrzavý
  •  / Mladík / Jan  Zrzavý
  •  / Mladík / Jan  Zrzavý

hollarotypie, kolorováno/pastel/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1006x

Vyvolávací cena:

17 100