Čas na serveru 14:07:02

Kříž u moře

Id: 389501

Kříž u moře

  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý
  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý
  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý
  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý

pastel/kvaš/tužková podkresba/papír, viditelný rozměr 28 x 37,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3061x

Vyvolávací cena:

285 000

Příhozy: 87