Čas na serveru 07:07:12

Kříž u moře

Id: 389501

Kříž u moře

  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý
  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý
  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý
  •  / Kříž u moře / Jan  Zrzavý

pastel/kvaš/tužková podkresba/papír, viditelný rozměr 28 x 37,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 1230x

Vyvolávací cena:

185 000

2022,11-1,28,20,57,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 65