Čas na serveru 14:06:35

Motiv piazzetty v Benátkách

Id: 415707

Motiv piazzetty v Benátkách

  •  / Motiv piazzetty v Benátkách / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika, pastel/běloba/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, chráněno muzeálním sklem, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

zobrazeno: 1720x

Vyvolávací cena:
10 500

305 000

Příhozy: 93