Čas na serveru 08:26:57

Najáda

Id: 359601

Najáda

  •  / Najáda / Jan  Zrzavý
  •  / Najáda / Jan  Zrzavý
  •  / Najáda / Jan  Zrzavý
  •  / Najáda / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 12,3 x 16,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience původu na zadní straně viz foto

zobrazeno: 29100x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 77