Čas na serveru 12:54:17

Najáda

Id: 471416

Najáda

  •  / Najáda / Jan  Zrzavý
  •  / Najáda / Jan  Zrzavý
  •  / Najáda / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4683x

Vyvolávací cena:

16 000

Účastníci: 22