Čas na serveru 10:35:45

Loretánské náměstí

Id: 90021

Loretánské náměstí

  •  / Loretánské náměstí / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/akvarel/barevná kresba, velikost kresby 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, poškozeno původní lepení, vše v původním stavu, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 8952x

Vyvolávací cena:
10 000

68 000

Příhozy: 57