Čas na serveru 11:12:44

Náměstí sv. Marka

Id: 388510

Náměstí sv. Marka

  •  / Náměstí sv. Marka / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 2724x

Vyvolávací cena:

32 500