Čas na serveru 21:50:08

Náměstíčko

Id: 129502

Náměstíčko

  •  / Náměstíčko / Jan  Zrzavý
  •  / Náměstíčko / Jan  Zrzavý
  •  / Náměstíčko / Jan  Zrzavý

kolorovaná kresba/papír, velikost kresby 10 x 16 cm, signováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, jedná se o návrh na divadelní dekoraci, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3059x

Vyvolávací cena:
8 000

27 000