Čas na serveru 02:39:56

Návrh plakátu na vlastní výstavu

Id: 490902

  •  / Návrh plakátu na vlastní výstavu / Jan  Zrzavý

tuš/papír, rozměr ve výřezu 8 x 4,7 cm (drobná kresba), značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4261x

Vyvolávací cena:

25 200

Příhozy: 62