Čas na serveru 19:35:46

Noční víla

Id: 339903

Noční víla

  •  / Noční víla / Jan  Zrzavý
  •  / Noční víla / Jan  Zrzavý
  •  / Noční víla / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 870x

Vyvolávací cena:

28 000

2022,02-1,21,22,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu