Čas na serveru 13:32:52

Noční víla

Id: 339903

Noční víla

  •  / Noční víla / Jan  Zrzavý
  •  / Noční víla / Jan  Zrzavý
  •  / Noční víla / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 9152x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 55