Čas na serveru 07:53:43

Nymfa

Id: 441901

Nymfa

  •  / Nymfa / Jan  Zrzavý
  •  / Nymfa / Jan  Zrzavý
  •  / Nymfa / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, ve spodní části věnování autora režisérovi Jaroslavu Šiklovi

zobrazeno: 6087x

Vyvolávací cena:
12 500

255 000

Účastníci: 21

Příhozy: 74