Čas na serveru 23:59:20

Okrouhlice

Id: 366201

Okrouhlice

  •  / Okrouhlice / Jan  Zrzavý
  •  / Okrouhlice / Jan  Zrzavý
  •  / Okrouhlice / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 10,1 x 15,1 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 81