Čas na serveru 16:16:48

Osiřelá bárka

Id: 329108

Osiřelá bárka

  •  / Osiřelá bárka / Jan  Zrzavý

tempera/plátno, rozměr 24 x 30,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně štítky s autorovým popisem, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 29999x

Vyvolávací cena:
18 000

810 000

Účastníci: 20

Příhozy: 104