Čas na serveru 23:01:59

Osiřelá bárka

Id: 329108

Osiřelá bárka

  •  / Osiřelá bárka / Jan  Zrzavý

tempera/plátno, rozměr 24 x 30,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně štítky s autorovým popisem, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:
18 000

315 000

2021,11-1,15,20,23,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 51