Čas na serveru 10:47:42

Ostravské haldy

Id: 187302

Ostravské haldy

  •  / Ostravské haldy / Jan  Zrzavý

černá tužka/křída/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 18,2 cm, signováno a datováno 1932 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 5596x

Vyvolávací cena:

32 090