Čas na serveru 02:57:27

Ověnčená hlava

Id: 281001

Ověnčená hlava

  •  / Ověnčená hlava / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2564x

Vyvolávací cena:

61 500

Příhozy: 73