Čas na serveru 08:03:55

Ověnčená hlava

Id: 281001

Ověnčená hlava

  •  / Ověnčená hlava / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:

61 500

Příhozy: 73