Čas na serveru 06:13:30

Palma

Id: 308310

Palma

  •  / Palma / Jan  Zrzavý
  •  / Palma / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, v levé části zahnědlý papír, rámováno

zobrazeno: 6027x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 66