Čas na serveru 12:52:04

Plachetnice

Id: 471417

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Jan  Zrzavý
  •  / Plachetnice / Jan  Zrzavý
  •  / Plachetnice / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 11 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3504x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 57