Čas na serveru 09:37:50

Plachetnice v zátoce

Id: 251901

Plachetnice v zátoce

  •  / Plachetnice v zátoce / Jan  Zrzavý

akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 5619x

Vyvolávací cena:
14 000

72 555

2020,06-1,23,20,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu