Čas na serveru 04:19:15

Plachetnice v zátoce

Id: 312602

Plachetnice v zátoce

  •  / Plachetnice v zátoce / Jan  Zrzavý

akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 9873x

Vyvolávací cena:
14 000

255 000

Účastníci: 26

Příhozy: 68