Čas na serveru 05:28:35

Plachetnice v zátoce

Id: 312602

Plachetnice v zátoce

  •  / Plachetnice v zátoce / Jan  Zrzavý

akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 3393x

Vyvolávací cena:
14 000

156 111

2021,07-1,13,20,48,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 22

Příhozy: 48