Čas na serveru 11:03:58

Pobřeží s bárkami

Id: 227401

Pobřeží s bárkami

  •  / Pobřeží s bárkami / Jan  Zrzavý

pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 6908x

Vyvolávací cena:
15 000

201 000

Účastníci: 19

Příhozy: 57