Čas na serveru 00:06:58

Přístav na Ile de Sein

Id: 167002

Přístav na Ile de Sein

  •  / Přístav na Ile de Sein / Jan  Zrzavý

černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 35 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 5401x

Vyvolávací cena:
25 000

265 000

Příhozy: 105