Čas na serveru 07:46:55

Přístav Ile de Sein

Id: 203402

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1210x

Vyvolávací cena:
15 000

115 000

2019,09-1,05,21,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 50