Čas na serveru 15:04:41

Přístav Ile de Sein

Id: 203402

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 19465x

Vyvolávací cena:
15 000

170 551

Příhozy: 57