Čas na serveru 06:30:08

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 738x

Vyvolávací cena:
15 000

91 000

2019,09-1,04,20,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 56