Čas na serveru 09:42:54

Přístav Ile de Sein

Id: 203403

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kresba tužkou a uhlem/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44,5 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, pod rámováním "J.Z. 49", značeno a určeno autorsky tužkou vlevo dole "Jan Zrzavý Přístav na Ile de Sein", paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 4542x

Vyvolávací cena:
15 000

153 000

Příhozy: 70