Čas na serveru 09:32:50

Přístav Ile de Sein

Id: 251303

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1053x

Vyvolávací cena:

99 000

2020,06-1,23,21,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 104