Čas na serveru 22:45:30

Přístav Ile de Sein

Id: 251303

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 3735x

Vyvolávací cena:

149 000

Příhozy: 115