Čas na serveru 06:20:48

Přístav Ile de Sein

Id: 312601

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, novodobé rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 664x

Vyvolávací cena:
10 000

64 002

2021,07-1,12,20,24,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 49