Čas na serveru 21:03:22

Přístav Ile de Sein

Id: 312601

Přístav Ile de Sein

  •  / Přístav Ile de Sein / Jan  Zrzavý

kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, novodobé rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 3531x

Vyvolávací cena:
10 000

95 000

Účastníci: 20

Příhozy: 79