Čas na serveru 16:01:44

Přístav na Ile de Sein

Id: 231902

Přístav na Ile de Sein

  •  / Přístav na Ile de Sein / Jan  Zrzavý

tempera/lepenka, rozměr 20,2 x 26,6 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně autorsky popsáno, značeno a datováno, včetně potvrzení originality Dr. F. Dvořákem z roku 1994, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 7558x

Vyvolávací cena:
20 000

920 000

Příhozy: 112