Čas na serveru 19:08:05

Přístav s bárkami

Id: 211209

Přístav s bárkami

  •  / Přístav s bárkami / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6011x

Vyvolávací cena:
9 000

214 000

Příhozy: 61