Čas na serveru 05:59:54

Přístav s rumpálem

Id: 329106

Přístav s rumpálem

  •  / Přístav s rumpálem / Jan  Zrzavý

kresba hnědou pastelkou/papír, rozměr ve výřezu 41,8 x 50,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, značeno celým jménem vpravo dole, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 840x

Vyvolávací cena:
14 000

99 005

2022,01-1,10,21,39,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 71