Čas na serveru 02:41:45

Přístav s rumpálem

Id: 329106

Přístav s rumpálem

  •  / Přístav s rumpálem / Jan  Zrzavý

kresba hnědou pastelkou/papír, rozměr ve výřezu 41,8 x 50,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, značeno celým jménem vpravo dole, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 3407x

Vyvolávací cena:
14 000

204 000

Příhozy: 91