Čas na serveru 04:53:48

Přístav se čtyřmi loďkami

Id: 243901

Přístav se čtyřmi loďkami

  •  / Přístav se čtyřmi loďkami / Jan  Zrzavý

černá křída/zelený a fialový pastel/karton, rozměr listu 23,5 x 34,5 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 3114x

Vyvolávací cena:
11 000

194 000

Příhozy: 76