Čas na serveru 02:55:59

Ptákožena

Id: 397302

Ptákožena

  •  / Ptákožena / Jan  Zrzavý
  •  / Ptákožena / Jan  Zrzavý
  •  / Ptákožena / Jan  Zrzavý

pastel/papír, viditelný rozměr 24,5 x 18 cm, značeno, datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 2332x

Vyvolávací cena:

61 000

Účastníci: 24

Příhozy: 50