Čas na serveru 09:45:58

Růžová cesta

Id: 172117

Růžová cesta

  •  / Růžová cesta / Jan  Zrzavý
  •  / Růžová cesta / Jan  Zrzavý
  •  / Růžová cesta / Jan  Zrzavý
  •  / Růžová cesta / Jan  Zrzavý

olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem Z vlevo dole, autorský rám, obraz nečištěn, v původním stavu, rám lehce poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen písemný posudek PhDr. J. Orlíkové a chemicko-technologická zpráva určující stáří barev

zobrazeno: 12562x

Vyvolávací cena:
18 000

850 000

Účastníci: 22

Příhozy: 154