Čas na serveru 23:21:15

San Marco

Id: 327502

San Marco

  •  / San Marco / Jan  Zrzavý
  •  / San Marco / Jan  Zrzavý
  •  / San Marco / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 12928x

Vyvolávací cena:
10 000

90 000

Účastníci: 28

Příhozy: 86