Čas na serveru 12:07:16

Starý mlýn na Ile de Bréhat

Id: 378302

Starý mlýn na Ile de Bréhat

  •  / Starý mlýn na Ile de Bréhat / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně vlastnoruční popis autora včetně potvrzení pravosti kresby Dr. Františkem Dvořákem z roku 1994, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 9311x

Vyvolávací cena:
12 000

360 000

Účastníci: 22

Příhozy: 104