Čas na serveru 14:43:43

Stojící akt muže

Id: 397303

Stojící akt muže

  •  / Stojící akt muže / Jan  Zrzavý

tužka/papír, viditelný rozměr 17,5 x 11 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 2546x

Vyvolávací cena:

36 000