Čas na serveru 05:43:53

Strom poznání (Krajina rozkoše)

Id: 394004

  •  / Strom poznání (Krajina rozkoše) / Jan  Zrzavý

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu cca 24 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5203x

Vyvolávací cena:

17 000

Příhozy: 49