Čas na serveru 02:19:21

Studie var. 3

Id: 358004

Studie var. 3

  •  / Studie var. 3 / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 23 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 901x

Vyvolávací cena:

32 000