Čas na serveru 19:18:23

Studna v Bretani

Id: 251304

Studna v Bretani

  •  / Studna v Bretani / Jan  Zrzavý

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 5517x

Vyvolávací cena:
9 000

174 000

Příhozy: 120