Čas na serveru 06:54:05

Studna v Bretani

Id: 264402

Studna v Bretani

  •  / Studna v Bretani / Jan  Zrzavý

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 1803x

Vyvolávací cena:

87 000

2020,10-1,06,22,00,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18

Příhozy: 74