Čas na serveru 06:52:14

Studna v Bretani

Id: 264402

Studna v Bretani

  •  / Studna v Bretani / Jan  Zrzavý

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 5072x

Vyvolávací cena:

89 000

Účastníci: 20

Příhozy: 76