Čas na serveru 10:28:54

Studna v Karlachových sadech

Id: 256901

Studna v Karlachových sadech

  •  / Studna v Karlachových sadech / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr tisku cca 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, vpravo nahoře monogramem, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1336x

Vyvolávací cena:

25 000

Účastníci: 22