Čas na serveru 11:11:54

Studna v Karlachových sadech

Id: 463801

Studna v Karlachových sadech

  •  / Studna v Karlachových sadech / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3805x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 18

Příhozy: 49