Čas na serveru 14:16:14

Studna v Karlachových sadech

Id: 72005

Studna v Karlachových sadech

  •  / Studna v Karlachových sadech / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 47 cm, signováno vpravo dole, osobní věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2173x

Vyvolávací cena:

23 000