Čas na serveru 19:58:01

Sv. Václav

Id: 369205

Sv. Václav

  •  / Sv. Václav / Jan  Zrzavý
  •  / Sv. Václav / Jan  Zrzavý
  •  / Sv. Václav / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 1627x

Vyvolávací cena:

48 000