Čas na serveru 14:02:53

Sv. Václav

Id: 383306

Sv. Václav

  •  / Sv. Václav / Jan  Zrzavý
  •  / Sv. Václav / Jan  Zrzavý
  •  / Sv. Václav / Jan  Zrzavý

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 156x

Vyvolávací cena:

1 800

2022,10-1,17,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu