Čas na serveru 11:54:03

Ticho

Id: 212703

Ticho

  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý

dřevoryt/papír, rozměr tisku 13,5 x 6,3 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2128x

Vyvolávací cena:

15 000

Účastníci: 22