Čas na serveru 13:10:30

Ticho

Id: 258301

Ticho

  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 36 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, papír lokálně znečištěn, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 2768x

Vyvolávací cena:
15 000

118 000

Příhozy: 80