Čas na serveru 14:15:46

Ticho

Id: 463002

Ticho

  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 9,5 cm, značeno vpravo nahoře v tisku a tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2881x

Vyvolávací cena:

8 000