Čas na serveru 21:51:06

Ticho

Id: 132403

Ticho

  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý
  •  / Ticho / Jan  Zrzavý

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2334x

Vyvolávací cena:

16 500